| piceofshit a întrebat:

Ce a folosit aceea persoana pentru a scrie asa mare si ce este aia, vopsea? http://www.google.ro/......tp?/imgres

3 răspunsuri:
| BeiiBiiiyoo a răspuns:

Poate a editat-owinking sau a scris cu vopseawinking :*

| McJo a răspuns:

Eu cred ca poti folosii de toate: o pensula foarte mare (bidinea cred ca asa ii zice) un trafalet sau si mai bine acum cu noile inventii sticle din acelea cu pulverizator cum se foloseste pentru a vopsi masini. Cat despre vopsea este materie colorată obținută prin suspensia unui pigment într-un lichid.

| piceofshit explică:

Dau funda!