| RăzvanClaudiescu a întrebat:

Ce aţi face dacă cunoaşteţi o femeie blondă, ochi albaştrii, buze cărnoase, sâni voluptoşi, fund bombat ( 100 % naturală ), bogată având averea de 99 miliarde de lire sternine, dar fără să ştiţi că-i criminală şi stă numai cu bărbaţii cu bani. V-aţi cupla cu ea?
( Este un personaj dintr-un roman de-al meu )

Răspuns Câştigător
| petruI a răspuns:

Normal ca m-as cupla

13 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Sfat: cand iti imaginezi un personaj, incearca sa fie cat de cat veridic. Nimeni nu va crede ca personajul descris de tine chiar exista, asa ca nimeni nu isi poate imagina daca s-ar cupla sau nu cu ea.
Alt sfat: mare atentie la ortografie. In intrebare ai 3 greseli grave de ortografie si una mai putin grava. Daca vrei sa scrii ceva, fie si doua randuri, nu un roman, esti obligat sa fii un cunoscator perfect al limbii in care scrii.

| Lime a răspuns:

Daca as fi mafiot, poate (si daca as fi barbatlaughing)

| bebetho a răspuns:

Are 99 de miliarde de lire sterline dar sta numai cu barbati bogati?
Daca sta numai cu barbati bogati, eu nefacand parte din categoria celor bogati nu as putea s-o ademenesc.

| enamel a răspuns:

Ideea suna binethinking(da personajul care vrea sa se cupleze cu ea are si el bani?laughing )

| sandrin4sabin a răspuns:

Daca as fi un detectiv, tanar si frumos, doar daca as banui ca e o criminala si as incerca sa o cuceresc ca sa o cunosc mai bine si sa o desconspir. Personaj sau nu e imposibila sa existe si + de asta sume de bani nu cred ca dau bine in romane, ar putea pur si simplu sa fie o botasa.

daca il scrii pentru tine big grin bravo si go 4 it big grin

| Klepto a răspuns:

Ar ramane lumea fara multi-miliardari.
Ma cuplez eu cu ea cand iese Romania din criza si vine perioada de bunastare si lapte cu miere.

| baru a răspuns:

Sall. Ce as face? Sex. si iarasi sex. Pa!

| adriana543768654567895334 a răspuns:

As ****.o pana as lasa.o lata rolling on the floor daca as fi baiat laughing. Glm Glm laughing

| katalinu26 a răspuns:

Dc sa fi criminal cand ai 99 miliarde de lirecrying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Categoric.Sint condus de erectie.

| Reek54 a răspuns:

No.

| FaVideochatNonAdultDeAcasa a răspuns:

Daca are atatea calitati si e singura, atunci ceva e in neregula cu ea, asa ca as sta cu ochii cat cepele... Femei frumoase, sexy si cu bani = PERICOL...happy

| georgiana_7908 a răspuns:

Nu pentru ca ar fi o tarfaa