| Richniggaforever a întrebat:

Am 18 ani,ochii albastri,mulatra,nu prea inalta,buze mari si carnoase, fund bombat, sani mici si parul cret. Sunt sanse ca cineva sa ma iubeasca?

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Vrei sa ne infierbanti sau ce anume?

| RAY a răspuns:

Produs sexual foarte bun

| corbulalbrosu a răspuns:

Probabil ca o poza de-a ta ar fi avut darul de a usura in mod considerabil formularea unor raspunsuri, dar mai ales obiectivitatea acestora. Sansele de a fi remarcata sau chiar sa devii iubita cuiva exista intotdeauna in mod constant/permanent, deoarece frumusetea fizica este perceputa in mod diferit de fiecare dintre noi. Sa ai parte de succes in viata!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si personalitate, nimic? Trist.

Da, o sa gasesti destul persoane atrase de chestiile astea, dar ca sa te iubeasca cineva trebuie sa ai de oferit si altceva in afara de un fund bombat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca.i vorbesc despre tine lu' nea Costica(are 81 ani, dar se deplaseaza cu usurinta fara baston), i s.ar scula pu...la si fara branca ursului.

| PogChamp a răspuns:

Jean de la Craiova

| Ahatus a răspuns:

Nicolae Guta

| TheSunLover a răspuns:

Daca tu esti cea din poza 124% da. Chiar daca nu esti tu cea de acolo din descriere tot da. Mie mi.ar placea de tine chiar daca nu ai sanii mari. Nu tin f mult la ei, nu sunt importati atata timp cat esti frumoasa

| Marria666 a răspuns:

Te iubesc