| Michelle_5585 a întrebat:

Voi ce talente aveti?:d

Eu de ex nu amstraight face

15 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Admir munca altorasmug

| BeHappyForMe a răspuns:

Nici eu adica nu stiu sa desenez nici sa cant, nici sa joc teatru, nu am descoperit nici un talent la mine pana la varsta de 20 de ani asa ca stai linistita nu esti singura, dar mai incearca trebuie sa i ptriceputa la ceva.

| metehne a răspuns:

Buna!

-voce muzicala! Ador sa canthee hee

Nu`i nimic! poate ca tu inca nu ti-ai descoperit talentul, asta nu inseamna ca nu ai unul!happy

Bafta!
pa, pawave

| 4b a răspuns:

Ba ai, insa nu realizezi akma...toata lumea are talentewinking

| iza03zu a răspuns:

N-are cum sa nu ai talent oricine are un talent da nu ti l-ai gasit incahappy
eu de ex am talent la dans:Xbig grin

| A12NDRA a răspuns:

Pai am voce si ma pricep la handbal.Nu ai cum sa nu ai, fiecare din noi avem ceva special.Sigur ai si tu dar nu ai descoperit inca.

| Monna a răspuns:

Nu ai cum sa nu aihee hee.
Poate nu l.ai gasit.
Mai cauta! ^-^

| HaiTaci a răspuns:

Asta e imposibil.Fiecare om are un talent, dar nu toti au oportunitatea sa-l descopere.Eu,de exemplu, am talent la cusut si impletit.winking

| DdDiX a răspuns:

Mie imi place foarte mult sa cant...si am voce!

| Bianqita a răspuns:

Sunt buna la desen(pot reproduce aproape orice)si fac modele pe unghii(aici chiar pot face orice). Mai cauta...

| doinitza12 a răspuns:

fiecare are cite un talent incearca sa vezi care este
eu de exemplu compun poezii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am talentu sa zic adevaru, facandui pe altii sa se simta prost prin simplu fapt ca le spun lucrurilor pe numebatting eyelashes, asta da talent laughing.
Lasand ironia, cred ca ma pricep sa ascult oamenii, am rabdarea si curiozitatea necesara sa ascult o persoana de la cap pana la coada.
Cu drag, didi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa merg cu ATV-ul. I love Atv!

| magdwtza a răspuns:

Hmm... mie imi place sa scriu poezii. sa desenez si chiar m pricep. si stai linistita si tu ai sigur macar un talent numai trebuie sa ti-l descoperi. pa pa

| jesuis a răspuns:

Bunawinking
trebuie sa ia un talent cauta in continuarewinking
eu stiu sa cant am voce
sa joc volei foarte bine
sa dansez
sa enrevez lumeAlaughing