| Gandhi a întrebat:

Ce film v-a impresionat cel mai mult? un singur film. funda pentru cel mai frumos!

Răspuns Câştigător
| aliona_6797 a răspuns:

Mi-a placut nespus de mult "Schindler's list" si au mai fost si altele, dar daca tii neaparat sa-ti spunem cate un singur film, atunci il aleg pe acesta.

37 răspunsuri:
| Nastia a răspuns:

Devdas

| Psihiatra a răspuns:

Lord of the RingstongueDeshi si Avatar a fost suuuper(3D)

| Gizăz a răspuns:

Unul singur... hmmm, e greu. Încearcă "A Clockwork Orange"

| DayByDay a răspuns:

Cum a zis si •●Sehrαzαt♥ღ m, Koizora - Sky Of Love. Un film superb care merita vazut.happy

regis
| regis a răspuns:

The Prestige.

| LoquitaSeMutaInViataReala a răspuns:

A walk to remember (o iubire de neuitat)
un film foarte emotionant

| Bubu a răspuns:

Twilight :X

| Ingerasull99 a răspuns:

Paid in full, ma regasesc total in film!

| mariuka a răspuns:

Hachiko: a dog's story, nu ai cum sa te uiti la acest film fara sa plangi, penumbrabig grin

| ForbiddenLove a răspuns:

Cruel intentions :X:X... dintr-un pariu ajung sa se indragosteasca :X. L-ai vazut?happy

| Casandra a răspuns:

Narnia

| Aysa19 a răspuns:

Koizora (merita vazut serialul si filmul dar filmul e putin mai dur)un adevarat film:X Si mai am mai multe:X

| Fotbalistul a răspuns:

Ostrov. Iti recomand calduros sa il vezi. Este un film despre viata unui om care si-a omorat colegul si apoi se calugareste s ise roaga pentru prietenul sau Tihon, pe care il impuscase.Am vazut acest film la ora de Religie si m-a impresionat mult. Alte Filmetongueiratii din caraibe:Blestemul Perlei Negre, Cufarul omului mort si La capatul lumii. Jocul Terorii-e un film care te va tine in suspans

| littlepink a răspuns:

The curious case of benjamin button.love struck crk ca l-am vazut de 4 ori laughing merita vazut love struck e f. dragut big grin

| lovenotsex a răspuns:

"Tentatia seductiei"

| byutxa a răspuns:

A walk to remember love struck

| Underground_8492 a răspuns:

8 Mile, Never Back Down, Blood and Bone

| consilierindragoste a răspuns:

Cel mai bun film si cel mai realist din ultimi 20 de ani este ,,in cautarea fericirii'' cu will smith un film care iti demonstreaza inca odata puterea dragostei fata de copil si puterea optimismuli cu alte cuvinte puterea instictului de ati apara rodul si de a supravetuii intr-o lume atat de indiferenta fata de tine

| Danasilvia a răspuns:

The Notebook

| banzicarul a răspuns:

The Click.

| ktoka a răspuns:

If only- chiar mi-a placut

| Catalin_8218 a răspuns:

Hachiko: a dog's story, imi plac mult cele cu animale

| ilusion a răspuns:

Twilight-cred ca este cel mai frumos film! Parerea mea! FUNDA?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai mult m-a impresionat Dark water. A fost un thriller cu un final total neasteptat, care a facut imbinarea perfecta dintre thriller si drama.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bladebig grin e de groaza dar...happy

| sergiulica01 a răspuns (pentru anonim_4396):

Du-te ma m-am speriat de am cazut de pe pat sa mor eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unul care m-a impresionat: If onlyhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bun film si cel mai realist din ultimi 20 de ani este,, in cautarea fericirii'' cu will smith un film care iti demonstreaza inca odata puterea dragostei fata de copil si puterea optimismuli cu alte cuvinte puterea instictului de ati apara rodul si de a supravetuii intr-o lume atat de indiferenta fata de tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The family man cu nicolas cage si tea leoni