| Ađııa a întrebat:

Care a fost cel mai frumos film care te a impresionat anul acesta?

6 răspunsuri:
| Static a răspuns:

Hmm 2012, dar ma cam sperie in general nu-mi prea plac filmele astea apocaliptice :/, :b

| Pho3nix a răspuns:

Inception. Fara nici o indoiala, este cel mai bun film.happy

| simonna a răspuns:

MMMMMM mi-e greu sa aleg:mandrie si prejudecata, if only, eclipsa dar cel mai mult jurnalele vampirilor:X:X:X:X:X

| PandaCrusher a răspuns:

Karate Kid
Eclipse
Remember me

| Anonim_4797 a răspuns:

Anul asta...cred ca "Dear John" tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe aripile vantului( l-am vazut si in alti ani, nu a fost prima data, dar filmul acesta ma va impresiona totimpul)! Tie care ti-a placut?

aaa... funda? Multumesc mult!