| Sergiu_1459 a întrebat:

Care este cel mai frumos film pe care l-ai vazut sau te-a impresionat?

15 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

The blind side- e foarte emoţionant

| Rukhsandra a răspuns:

A Walk to Remember - cat am plans la filmu' asta si eu nuprea plang la filme happy

| Unique a răspuns:

Avatar! A fost impresionant! L-as mai vedea de 100 de ori, tot nu m-as plictisi

| lavynika a răspuns:

Sunt cateva:Omul din luna, 2012, Avatar, Viata pentru sora mea.

| ioana181 a răspuns:

In mod cert Viata pentru sora mea (my sister's keeper). Nu stiu sa mai fi plans la vreun film cum am plans la acesta. Nu stiu sa descriu prea bine ce m-a facut sa simt, dar simplul fapt ca personajul principal (o fetita bolnava) a mers la plaja si s-a bucurat sa isi vada fratii jucandu-se si sa auda din nou mare...si acum cand imi amintesc imi vine sa plang. In fine...esti baiat si nu cred ca te pasioneaza filmele lacrimogene laughing.

| medgirl a răspuns:

The notebook

a fost cel care m-a impresionat enorm, priveste-l, sigur iti va placea!

| kiss1 a răspuns:

Buna'
Probabil ar fi vorba de 2 filme, scuze dar nu ma pot decide, ti le voi spune pe amin2.
1. Apokalipsa.
2.Raiskie iablo4ki(in limba rusa).
Ele au fost practic parte din viata mea.

| Parisblue a răspuns:

Pai am mai multe: Remember melove struck, Twilight, A walk to remember. si de groaza: The ring:-ss

| denise_9126 a răspuns:

Ohh! Sunt multe filme care m-au impresionat :
Dear John
The Bucket List
The Shawshank Redemption
Everybody's Fine
The Lake House
si mai sunt...toate filmele acestea pe care le-am scris m-au facut sa ma gandesc mai mult la viata mea si la e sunt si. mda am plans. O sa vezi ( daca te uiti ) ca au ceva special.

| Georgiiiii a răspuns:

Case 39
e bestial
merita vazut
:X

| MsETouch a răspuns:

Un film la care am plans cu lacrimi ar fi Titanic. dar altu care este foarte frumos ar mai fi The grudge
:*

| `KiddO` a răspuns:

Seven Pounds! :X filmul e bestial merita vazut, desi e cam trist :( Awww ce cam trist e foarte trist! :( dar tot merita vazut! pe langa faptul ca este trist este realizat foarte bine si este un exemplu de compasiune si de iubire :) ohh dar da tu esti baiat...cam greu cu astea :) dar incearca'l poate prinde :P

| Cosy a răspuns:

Mi-a placut la nebunie,, A walk to remember". Inca il ador. Mi se pare cel mai romantic film si plang de fiecare data cand il revad.
M-a impresionat faptul ca desi ea avea leucemie a tot continuat sa zambeasca pana cand a murit.Si bineinteles m-a mai impresionat povestea de iubire dintre cei doi. Ti-l recomand!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

She's the man sau iubesc pe cine nu trebuie (IL ADOR) si multe altele

| i0nutz555 a răspuns:

Teroare in paris... cel mai tare film