| kokolina88 a întrebat:

Ce inseamna cand visezi ca iti moare sotul?

4 răspunsuri:
| alexmircescu13 a răspuns:

Moartea unei persoane importante - schimbari intr-un domeniu de prima importanta in viata individului, pe care pune cel mai mare pret, finalizare cu urmari deosebite sau cu aprecieri. Sursa - http://vise.zaraf.ro/ Conform acestei interpretari nu e cazul sa te ingrijorezi sau sa intri in panica, e de bine. O alta interpretare populara a visului in care iti moare cineva apropiat este aceea ca 'i-a murit moartea'. Deci e tot de bine. Iti doresc numai bine!

| IoanaTempah a răspuns:

De obicei cand visezi ca moare cineva inseamna ca i-a murit moartea.happy

| Unforgetit a răspuns:

Buna, kokolina88 happy

Probabil este o nenorocire care i se va intampla cuiva drag tie. In aceasta perioada este indicat sa nu te duci in locuri periculoase, care iti pot face rau tie sau cuiva drag din neam, apropiati.

O zi buna!

| corina15 a răspuns:

Inseamna ca i-ai prelungit viata