| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna daca visezi ca iti moare mama?straight faceSi mai e si plina de sange...straight face

18 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Pentru a avea o viata linistita cred ca cel mai bine este sa ignori astfel de situatii care-ti creiaza o stare de spirit negativa si iti strica buna dispozitie.

| gabitza05 a răspuns:

Buna!

E mai bine sa nu crezi in vise... unele pot fii frumoase dar pot fii si unele care te sperie rau si care te vor ingrijora degeaba... cel mai bine e sa le ignori... zic eu.
Si daca totusi vrei un raspuns... din cate stiu eu visul tau inseamna ca i-a murit moartea.

| BUBULINA a răspuns:

Nu inseamna nimic.

| ThinkPink a răspuns:

Salut! Si eu am avut visul asta care nu e deloc placut, eu am visat despre toata familiehappy. Mai bine nu te ingrijorezi ca nu se intampla nimic.

| Babushka a răspuns:

H.chestia asta mi se pare mai degraba o treaba psihologica legata de subconstientul nostru cu toate ca si eu cand visez ceva repede intru pe net sa caut din cauza ca sunt curioasa de fel, dar dinc ate stiam eu cand visezi pe cineva murind ins ca i-a murit moartea adica traieste mult, iar sangel.stiu ca nu e e bine daca il vezi in vis nu stiu exact semnificatia!

| Mihai_6663 a răspuns:

Nimic... doar un vis...nu are nici o legatura cu realitatea sau ce se va intampla.Visul este ca sa scapi de frustrari, presiuni, etc.

| deejayra a răspuns:

Nimic...inseamna ca ai visat. Ce vrei sa spui? Tu crezi in vise?laughingPai la ce am visat eu pana acum trebuia sa am 1000 de femei

| Aurelia a răspuns:

Un cosmar oribil, nu te mai gandi la astawinking Sa nu crezi acum ca daca ai visat-o pe mama ta murind asta o sa se intample in curand, e o prostiewinking Linisteste-te!

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stiam ca e bine.
Eu am visat'o asa pe sora mea acum jum d an. si pe mama da nu plina de sange
Sora mea m'a visat moarta acum 4 an.si.inca mai traiesc"
Stiam ca moartea inseamna ca ti'a murit moartealaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Posibil o veste mai puțin plăcută.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ey cred ca e doar un vis si no sa se intimple asa ca linisteste totul o sa fie bine

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iti zic eu ca o sa se intimple ceva...asa l-am visat eu pe bunicul meu si a murit dup catva timp

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am visat la fel. Sunt o fata de doar 11 ani si mie ff frica crying sad crying( worried

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu am visat`o pe mama mea ca moare si la fel si sora mea nu iti face griji nu o sa se intample nimic. Eu cred ca inseamna ca daca visezi pe cine mort ii moare moartea

| aditzy:) a răspuns:

Buna!
nu ai de ce sa te speri
a fost doar un vis.nu in realitate... poate ca ti a murit cineva sau o sa moara

| aiurica a răspuns:

Eu stiu ca este de min.aca visezi pe cineva mor. nseamna ca traieste mult...Si mie mi s-a intamplat sa imi visez bunicul mort, acum cativa an. i inca mai traieste...:. esi, stai linistit. otul o sa fie bine

| ruby a răspuns:

Scz ca spun doamne fereste sa se intample asemenea lucru dar cred ca unele vise sunt adevarateo doamne ce mai viss ai avut