| PaulaAndrada a întrebat:

Ce parere aveti despre bullet journal? Credeti ca sunt folositoare, ajuta cu ceva sau sunt inutile?

Răspuns Câştigător
| Mariejones a răspuns:

Parerea mea este ca sunt geniale. Te ajuta sa te relaxezi in primul rand, sa fii creativ, sa pastrezi amintiri in el. Ar trebui sa iti dai singura seama daca sunt inutile sau nu. Merita sa incerci. Si in plus te ajuta sa te organizezi foarte usor.

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ce-s astea, "bullet journal"?

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

E util, te ajută să te organizezi, dar depinde cum îl folosești.