| Emokid9 a întrebat:

Buna TPU ce parere aveti despre masca,, Placenta"de la kallos, ati incercat-o sau credeti ca ajuta pentru ca am cumparat azi bine nu a fost asa de scumpa si chiar as vrea sa stiu daca chiar este folositoare vreau raspunsuri sincere.dau funda:-)

Răspuns Câştigător
| anamariarot a răspuns:

Multe fete sunt foarte incantate de ea. Eu am folosit-o si nu mi s-a parut cine stie ce. Nu mi-a facut bine, dar nici rau laughing. In schimb, am folosit carrota(tot de la kallos) si imi lasa parul foarte foarte moale

| Emokid9 explică (pentru anamariarot):

Da mi-ai mai spus de carota dar nu am gasit-o in supermarket asa ca pe aceasta am cumparat-o doar temporar fiindca am gasit-o in raft intamplator, iar cu carota o sa fac tot posibilul sa o gasesc daca nu o sa o comand de pe net cu alte produse.

| anamariarot a răspuns (pentru Emokid9):

Apai la cate intrebari sunt aici, de unde sa stiu ca ti-am mai zis... straight face

| Emokid9 explică (pentru anamariarot):

N-are importanta ca mi-ai mai zis iar daca vrei sa stii sunt fata care zicea ca are parul ca,, matura'' si despicat daca stii:-D

| anamariarot a răspuns (pentru Emokid9):

Gata, mi-am amintit laughing