| SexyGirlSweet1998 a întrebat:

Ce parere aveti despre cultura hippie? (de curiozitate si din pasiune) Dau fundita celui mai bun raspuns puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| alexatomia a răspuns:

Oameni buni la suflet, savureaza viata, opteaza pentru pace, dar nu schimba cu nimic lumea si apoi regreta de modul de viata pe care l-au dus

3 răspunsuri:
| thalyslly a răspuns:

Mi se pare interesant
oamenii isi traiesc viata asa cum le place

| Wøodenpints a răspuns:

Despre cultura aia din anii '60, o părere destul de bună. Chair dacă majoritatea adepților erau niște țărani nespălati și femei cu lăței prin pubian. Să zicem că ăsta era și farmecul.

Despre imitatorii penibili din ziua de azi ce-și leagă un maț în jurul capului, aruncă pe ei cele mai răpciugoase haine cu care și unui cerșetor i-ar fi rușine, o părere proastă. Mi se par niște penibili și imitatori ieftini a unei chestii care a avut farmec doar într-o anumită perioadă.
Mi se pare de căcat să te crezi vintage (cum o fac majoritatea proastelor ce au impresia că vintage înseamnă haine spălăcite și filtre de căcat la poze) da să umbli cu smartphone-ul în mână.

| DaniConstantin a răspuns:

Pot, travels, RVs, outdoor cooking, colorfull clothes, Molly, music, festivals and so much more.
Hell yeaah!