| anonim_4396 a întrebat:

Buna tuturor. Am si eu o curiozitate. Ce parere aveti despre sexul anal? oral si normal? dau fundita pentru cel mai bun raspuns,

9 răspunsuri:
| AIRIUS a răspuns:

Buna!
A mai fost o intrebare in legatura cu sexul anal,inde mi am exprimat parerea,deci,nu am practicatr si nici nu as practica asa ceva,niciodata,datorita faptului,ca prin sex anal se pot transmite multe bolii.
Numai sa nu fii constient de ce urmarii are si poate asa sa faci,dar un om integru nu recurge la asa ceva!
Ce sa ti mai zic de sexul oral,la fel,nu am practicat si nici nu ma pot da cu parerea,numai ca mii se pare disgratios!
Sexul normal,este pentru toata lumea,numai ca si aici trebuie sa ai grija cu cine si sa fii responsabil,aici se lasa cu,,ochii,,!
In rest e normal sa l practici, de aceea se si numeste sex normal.
Numai ca daca faci un picn diferenta intre a face sex si a face dragoste, o s l excluzi si sexul normal si alegi sa faci dragoste!

| Lore2good a răspuns:

Eu sunt de acord cu sexul normal si sexul oralhappy.Nu sunt insa de acord cu cel anal si nici nu sunt tentata sa incerc.Mi se pare neigienic si cred ca cere o vizita la un doctor pentru o clisma in caz ca vrei sa il practici din punctul meu de vedere chiar daca toti baietii se gandesc la sexul asta...

| Gabriella24 a răspuns:

Buna! mie nu imi place sexul anal pentru ca nu e sanatos, doare si mi se pare o prostie. Sexul oral laughing) hmm preferatul meuu rolling on the floor) si sexul normal il practica toata lumea deci... happy Paaa pup! :*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Adca vrei sa spui ca sexul anal si oral nu sunt normale? esti crestina? fiindca pe mine toti ateii ma contrazic, si spun ca acestea sunt normale? sincer? uite sexul normal infiderent in ce pozitie, mi se pare in regula. celelalte sunt scarboase si animalice.sunt perversiuni sexuale.

| Gabriella24 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cred ca tu esti cretin sau cretina! ea a spus ce parere aveti despre sexul anal oral si normal. sa iti explic anal [in fund :laughing) ] oral [in gura laughing) ] normal [ in pi2da laughing ]

| unknown12321 a răspuns (pentru Gabriella24):

Kingmaxx a spus crestina, nu cretina

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da ma roxana am intales.stiu si ce e pedofilia,necrofilia,gerontofilia,homosexualitatea,copro-urofilia,incestul,curvia,preacurvia, ce vrai sa-ti mai spun? in materie de sex? ce e pi.a? o cunosc poate mai bine decat multe mucoase de pe aci care nu au auzit de punctul g, sa nu mai spun de menstruatie.sunt cretin si am paula.o flosesc bine am trei copii, care sper sa -si foloseasca organele sexuale doar pentru intrebuintarea lor fireasca, nu nefireasca.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai baieti si fete? stiti care e asemanarea intre un homalau si o furnica? furnica impinge la deal mancarea de maine.homosexualul o impinge in sus pe cea de ieri.chiar ca e scarbos.

| Angels151 a răspuns:

Nup daca sunt normale...ci ce parere aveti despre sexul oral, anal si despre sexul propriu zis.