| EmotionalKoma a întrebat:

Ce parere aveti de albumul asta?
http://www.facebook.com/......media/set/
P.S. Daca nu-l puteti vedea, dati-mi cerere.

7 răspunsuri:
| LeonardoDiCapra a răspuns:

Acest conţinut este indisponibil momentan
Pagina pe care ai solicitat-o nu poate fi afişată acum. Aceasta poate fi temporar indisponibilă, link-ul pe care ai apăsat poate fi expirat, sau este posibil să nu ai permisiunea de a vizualiza această pagină.
Acasă

deci?laughing

| EmotionalKoma explică (pentru LeonardoDiCapra):

Da-mi Add daca ai fbhee hee

| Fercolo_Iulian_1998 a răspuns (pentru EmotionalKoma):

Ce facebook ai?

| LeonardoDiCapra a răspuns:

Acum merge.şi jur că e super!:X:X:X

Parcă ar fi parte din viaţa mea!

Şi cred că aş putea spune că înfăţişează exact prietenii din ziua de azi! Toţi sunt BFF dar la primul colţ al străzii te bârfesc!
OAMENI NEBUNI! :))
Oricum ai like...şi ce zici să te uiţi şi tu la pagina mea?:>
http://www.facebook.com/our.romani
thx!

| EmotionalKoma explică (pentru LeonardoDiCapra):

In primul rand, multumesc mult pentru aprecierewinking si in al doilea rand as vrea sa vad pagina ta dar nu merge sad

| LeonardoDiCapra a răspuns (pentru EmotionalKoma):

Mai incearca :) adica... trebuie sa mearga... daca nu. dai un search pe facebook cu România Noastră si vei vedea ca apare o poza de profil cu o hartie igienica dar dintr-un material de razatoare :))
mai incearca :D

http://www.facebook.com/our.romania :D sau incearca aici again;)

| ElenaDanielaE a răspuns:

Este superrrrrr >big grin