| Stefy_4126 a întrebat:

Ce parere aveti despre zodia varsator? Sau daca aveti prieteni varsatori descrietii(sufleteste)dau funda!batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Anddrea a răspuns:

Cam toti prietenii mei sunt varsatori :d Si sunt ciudati laughing dar intr-un mod bun. Sunt excentrici, diferiti, plini de energie. Ce sa-ti mai spun. Mi-e greu si sa le fac cadouri pentru ca ei au gusturi total diferite laughing dar ne intelegem. Ce e ciudat e ca nu seamana un varsator cu altul, dar parca toti au chestia aia specifica. Nu stiu daca intelegi big grin Oricum daca esti varsator e bine. Se spune ca varsatorii sunt foarte inteligenti smug

9 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Eu sunt vărsător şi sunt un star în devenire
Mă antrenez de ani buni la categoria cocalar junior şi sper ca anul să prind măcar bronzul
Fetele care doresc să îmi facă galerie în meciul anului cu Romeo Fantastik sunt rugate să îmi contacteze manegerul MM

| Aly2 a răspuns:

Zodie masculina de aer, predominant intelectuala, mentala, guvernata de planeta URANUS, planeta care sporeste inventivitatea, dorinta de schimbare si noutate, spiritul amical, originalitatea, imaginatia creatoare, spiritul stiintific, nonconformismul, modernitatea, dorinta de schimbare, libertatea, dar si idealismul, utopia, anarhismul, spiritul de revolta, dezordinea, indrazneala, "nebunia".

Varsatorul da nastere ideilor avansate, moderne, neobisnuite, solutiilor radicale, chiar imposibile, dorintei imense spre libertate si deplina independenta. Varsatorul este tipul omului liber, modern, care nu accepta nici o constrangere, tipul omului timpurilor viitoare, a avangardistului, a celui cu un pas înaintea tuturora, cu o scanteie mai altfel decat semenii sai. Prietenia Varsatorului este atat de puternica si de ampla, încat se poate extinde asupra întregii omeniri, deci acesta ar putea fi persoana cea mai potrivita pentru a se apropia de cei care au nevoie de un ajutor. Este original prin excelenta, original pana la excentricitate. Varsatorul deschide orizonturi largi catre ziua de maine, nascand utopii, mari revolutii personale, reprezentantul Varsatorului dorind în primul rand o mare transformare a sa si a lumii în care traieslte, cautand sa o faca mereu mai buna. Este simbolul fraternitatii si egalitatii dintre oameni, a cunoasterii lumii, a extinderii perspectivelor. Varsatorul cauta adevarul prin cunoastere cat mai larga. Are principii puternice si un dezvoltat simt al altruismului, este un intelectual din fire si un neconventional prin definitie, cautand o permanenta legatura cu lumea. Recunosc ca nu eu am scris-o dar totusi sper ca te-am ajutat.

| Iull a răspuns:

Firstly, prietena mea cea mai buna este un varsator si sties a pretuiasca prietenia, dar sa o si ofere, insa pentru a face asta iti intoarce sufletul pe dos, trebuie sa te cunoasca in intregime. Ofera ajutorul celor care au nevoie, nu suporta minciunile, prefacatoria. Sunt ciudati, aiuriti, amuzanti, dar si enervanti cand isi doresc asta. Varsatorii sunt niste specii dragutse daca reusesti sa-i intelegi. love struck

| Bylok a răspuns:

Hei buna!

si eu sun varsator si la fel ca tine multa lume se intreaba cum pot face mai multe lucruri in acelasi timp, precum:imi vada de scoala si iau note bune, in acelasi timp ma distrez cu prietenii, fac meditatii cu o fetita de clasa a 3 a si imi ajut parintii cu o mica afacere.
deci nu fi uimita de capacitatea ta intelectuala pentru ca ar trebui sa fii admirata pentru ceea ce esti, fii mandra de tine si nu te lasa calcata in picioare de cei invidiosi, deoarece nu ii poti numi altfel decat invidiosi daca spui ca te numesc "tocilarica"

succes pe viitor!

| Bylok a răspuns:

Am uitat sa iti spun ca varsatorii au un suflet mare, iar cand iubesc o fac cu multa pasiune si "dragalasenie"

| Stefy_4126 explică:

Deci, eu sunt varsator si sunt olipmica la mate romana, muzica, sunt extrem de ambitioasa, cand spun ceva o fac si punct! caut intotdeauna adevarul. mi se spune tocilarica si un fenomen al naturii pentru ca multi se intreaba cum pot face temele cu 3 zile inainte de a incepe scoala cum am puttut face 8 ani de pian si +olimpica la mate si romana...:d(sincer ma intreb si eu)imi trebuie libertate, sunt foarte visatoare.alt ceva. ce sa mai zic?

| anabatr a răspuns:

Nu cunosc foarte multe persoane in zodia varsator dar descrierile sunt generalizate.cel mai bine e sa cauti si gasesti pe zodiacool.ro descrieri dupa data nasterii. eu acolo ma uit

| Adriangrande a răspuns:

Eu sunt varsator si despre varsatori se zice ca pretuiesc foarte mult prietenia si ca au talent muzical.Delia si Misty sunt Varsator.Mie îmi place foarte mult muzica.La cinci ani cantam la orga.Si îmi place sa si cant si toti îmi spun ca am voce

| kidumik_1774 a răspuns:

Un suflet mare...mai fac din cand in cand pe rebelii... buni altruisti