| littlebluebutterfly a întrebat:

Ce programe online pentru editat poze unde se pot adauga texturi (poze de fundal) stiti?

6 răspunsuri:
| Sev25 a răspuns:

Picassa

| andready a răspuns:

Pizap:xwww.pizap.ro

| Razvan95_1124 a răspuns:

E cam greu la inceput pana te obisbuiesti dar dupa aceea iti dai seama cat de multe poti face http://pixlr.com/

| AlynaBeyb16 a răspuns:

Ma fetita.invata sa scrii laughing se scrie "texte"nu "texturi"rolling on the floor

| mistikk a răspuns (pentru AlynaBeyb16):

Texturi inseamna un fel de o alta imagine peste original ...nu a scris gresit tu ai inteles gresit straight face

| Dnnx a răspuns (pentru AlynaBeyb16):

Acum se vede ca esti chiar proasta mai si zici de altii da u nu te vezi eu zic sa nu te mai dai asa desteapta tongue nu ai de ce!