| daghy14 a întrebat:

Ce rubrici de reviste imi recomandati? Rubrici!

2 răspunsuri:
| antonius74 a răspuns:

Fiecare cu gusturile sale. Eu un pot sa-ti recomand rubrica 'monden', pentru ca mie nu-mi prea place, dar poate tu o adori. Nu putem sa-ti recomandam ceva, tu trebuie sa te uiti in cateva numere sa vezi ce rubrici iti plac si le urmaresti pe alea.

| adika a răspuns:

Mie imi place mult rubrica: Timp liber - calatorii.........sa vad unde au mai ajuns unii in excursii excentrice si mai bine sa pot vedea ce idei nastrusnice au mai inventat in numele turismului.