| 1234_7271 a întrebat:

Ce tehnice de arta cunoasteti?happy

8 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Dezvolta! Tehnici in pictura, sculptura, poezie, proza, muzica, dans, arhitectura, teatru, cinematografie? Daca intri pe "Goagal" citesti o saptamana numai rezultatele de cautare!

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Ati uitat de aruncarea cu privirea!batting eyelashes

| Nastia a răspuns:

Literatura, ...arta de a zambi atunci cand sufletul ti-e distrus.

| yinyang a răspuns:

Arta de a fi tu insuti e cea mai buna din toate eu zic. Cunoaste-te pe tine si apoi vei gasi toate raspunsurile in adancul subconstientului tau unic si necopiat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aruncatul privirii pe noianul artelor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Arta manipularii!

| simovacariu a răspuns:

Arta conversatiei?

| 1234_7271 explică:

Tehnici in pictura! am cautat pe google insa nu am gasit ce am nevoie!