| Nastia a întrebat:

Ce ziare ofera carti, ce gen cuprind sau ce autori?

Răspuns Câştigător
| goofykkt a răspuns:

Cei de la juranul national au in fiecare luni o colectie thriller pana acum au fost doua volume Moștenirea Stonehenge de Sam Christer si Legea Conspiratiei de Christopher Reich destul de interesante din punctul meu de vedere fiind un fan al genului.

3 răspunsuri:
| Rose123 a răspuns:

Daca vrei carti fantasy sau de groaza si mai noi(adica nu atat de cunoscute) incearca revistele Bravo! si Bravo Girl! Apar la 2 saptamani, martea.

| Wøodenpints a răspuns:

Ziarele prea proaste să se vândă fără supliment.
De regulă sunt cărţi arhicunoscute, şi titluri mari din literatură, adică genul ăla de cărţi pe care le găseşti peste tot şi de care majoritatea au auzit.

| LMAO a răspuns:

Adevarul si jurnalul national