| 이벨 a întrebat:

Cei care ati citit si ati si vazut seria Amurg, care v-au placut mai mult, filmele sau cartile?

Răspuns Câştigător
| jadir a răspuns:

Intodeauna cartile sunt mai bune decat filmele, desi n-am vazut filmul si nici cartile nu le-am citit sunt sigur ca mai reusite sant cartile.

6 răspunsuri:
| Fineness a răspuns:

Ambele,desi parca mi-au placut mai mult cartile pentru ca trezeste niste sentimente coplesitoare.
Daca ar fi sa aleg dintre carti,as alege Zori de zi,iar ca film,pana acum aparut,mi-a placut in mod deosebit,, New Moon''.
Oricum, abia astept noul film.Sunt moarta de nerabdare!
Ps:Sunt fanul nr.1 seria Amurg.

| justagirlll a răspuns:

Mie mi-au placut mai mult cartile.le-am citit inainte sa vad filmele si poate de aceea mi-au placut mai mult

| XDarkAngel a răspuns:

Buna! sincer nu pot sa aleg pentru ca eu de obicei prefer filmele dar de data asta cartile iti spun mult mai multe detalii. dintre carti cel mai mult mi-a placut Zori De Zi si dintre filme deocamdata primul cel mai mult, chiar daca abia astept Braking Dawn happy!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cartile inca nu le-am citit, dar filmele sunt super, sincer. Abia astept urmatoarele serii Breaking Dawn. Chiar, de unde as putea face rost de vreo carte? Si cate sunt?

| MyFirstLove a răspuns:

Cartile pentru ca iti spune mai detaliat happy

| ello a răspuns:

Ambele love struck. Nu prea sunt diferente.