| Laviy a întrebat:

Hei Hei Hei TPUlove struck Ati vazut Saga Amurg? Toate filmele? (In afara de Breaking Dawn care nu a aparut) Si ati citit cartile? Daca da, care v-a placut cel mai mult:X?

Răspuns Câştigător
| eu4you a răspuns:

Ca film,filmul Eclipse(dar o sa imi placa mai mult Breaking Dawn).Ca si carti, toate in afara de Luna Noua(lipseste Edward prea mult).Dar oricum, cartile sunt cele mai tari! Cel mai rau ma enerveaza ca in Amurg(cartea 1), primul sarut a fost mult mai romantic decat in film.As fi vrut sa il vad pe viu in varianta din carte! X-(

5 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

Am vazut filmele si am citit si cartile. Filmul meu preferat este "Twilight Amurg", iar cartea preferata este "Twilight Saga Breaking Dawn". Deabea astept sa apara si filmul. Cred ca o sa fie cel mai frumos film dintre filmele "Twilight".

| laurik1315 a răspuns:

Mi-a placut eclipsa si cartea si fimul, dar trebuie sa recunosc : cartile sunt mult mai bune ca filmul... daca vrei sa le citesti si tu le am pe calculator in format pdf. Ti le trimit cu cea mai mare placere daca vrei, trimite-mi mesaj pe site-ul asta cu adresa de mailbig grin

| unangeaveccoeurcasse a răspuns:

Eu am vazut doar filmele... insa cel mai mult mi-a placut Eclipsa.A fost foarte interesant.

| NoMusicNoLife28 a răspuns:

Eu am vazut filmele...si am citit si cartile.pentru mine, cea mai interesanta este breaking dawn...

| eryka27 a răspuns:

Salut.am vazut filmele si am citit si cartile.cartile le recomand tuturor sunt mult mai bune.m-a impresionat prima si ultima carte. apropo stephenie meyer a mai scris o carte:soarele din miezul noptii.acolo e acelasi amurg, doar ca povestit de edward.chiar e super doar ca nu e inca terminata))