| Coquinne a întrebat:

Cei care sunt cu arta, care picteaza sau deseneaza, simtiti o placere mai mare cand contemplati o pictura/ desen/ tablou, decat atunci cand creati o opera de arta le miez de la dodosque de design, haute couture de l'arte?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand ma uit ma regasesc si cand o fac ma eliberez. prima imi curata mintea pe cand a doua o face atenta. percep lucrurile elaborat cand creez pentru ca ador natura si rareori arta dar nu vreau sa mi-o insusesc prin priviri uitand de mine.

| Coquinne explică (pentru anonim_4396):

Misto.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Coquinne):

Varza

| Coquinne explică (pentru anonim_4396):

Nu numai, si "naspa" mai e antonimul lui misto.

| Coquinne explică (pentru anonim_4396):

Cat de tare, ce-mi place, ma provoci mental, nu am mai facut exercitii de romana de mult timp.
te pupyyiyiyyi