| AndreeMeaw a întrebat:

Ce parere aveti despre "Breaking bad" sau "Prison Break"? care e mai interesant? :* si de ce... funda

7 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Ambele merită văzute, dar, personal, "Breaking bad" mi se pare mai tare, mai bine şi adânc structurat, mai puţin comercial... Dar poate ar fi mai bine să-l laşi la desert.

| Pricked a răspuns:

Prison Break e reuşit până la sezonul 3; de aici totul devine haotic, nu mai înţelegi nimic...cică ăla care i-a omorât tatăl devine bff cu Michael, fiul. Foarte tare, frate, foarte tare.
Breaking Bad
>http://i.imgur.com/swONEkn.jpg
Breaking Bad e reuşit de la început până la sfârşit.

| NOname a răspuns (pentru Pricked):

Http://i.imgur.com/swONEkn.jpg :))
Aşa s-ar explica multe. =))

| Pricked a răspuns (pentru NOname):

laughing daa

| OnuOnulică a răspuns:

Prison Break e cu mult mai interesant din punctul meu de vedere happy

| faramatania a răspuns:

Prison Break aleg, un serial cu ceva vechime, deja consacrat, devenit printre altele, parte a istoriei FOX-ului (decizia avută, nu a fost de neglijat, aceasta constituind suportul continuității serialului, până la sez.4 cu care s-a finalizat). Interesant, nu știu dacă l-aș evalua așa, ci mai degrabă captivat, cu suspans, astfel am reușit sa-l vizionez repede și-n totalitate, mai mult, rămâne un serial de succes și unic pentru tema abordată, ce nu se regăsește în prea multe seriale.

| Zenicide a răspuns:

Breaking Bad e destul d ebun, Prison Break e doar o clona OZ.