| Daniel123 a întrebat:

Cine crede ca emisiunea Romani au talent e stupida? Nu accept raspunusuri de genul : "eu, funda?'

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
17 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Mi se pare interesant.Adica sunt 2 feluri in care se distreaza lumea:
1)apar persoane care chiar au un talent si au sansa sa arate ce pot si ce dar au primit de la Dumnezeu
2)apar ciudati care se fac de rusine si mori de ras cand ii vezi ce penibili sunt

| Psihiatra a răspuns:

Multumesc,draga daniel pentru nefolositor si stupid.
daca nu am aceeasi parere ca si tine asta inseamna ca vorbesc degeaba? Atunci ce rost are intrebarea ta? Doar ca sa vezi daca mia sunt si altii ca tine?

| Anileda a răspuns:

Mie emisiunea nu mi se pare deloc stupida, chiar din contra una foarte buna.
Mie imi place.

| fluturas a răspuns:

Nu mi se pare stupida deloc, chiar imi place

| Daniel123 explică:

Mi-ati spus majoritatea ca sa argumetez de ce cred eu ca e stupida. Pai eu cred ca e stupida pentru ca e copiata de la alti, pentru ca tot ce se face acolo e muzica si dans. Adica asta e tot? sti sa canti? sti sa dansezi? Si nu am vazut decat 2 oameni care chiar au talent "Robo" si tanti ce facea dans artistic la bara, in rest numai idiotenii si urasc trupele alea de :copii, fete, baieti care danseaza in grupuri de 20 si cica au talent. Organizarea lasa de dorit si in plus emisiunea asta e facuta doar ca sa mai bage multi bani in buzunarle PROtv nu sa demostreze ca vai domle' uite ce destepti suntem noi.

| Daniel123 explică:

CrazyTeenager - Apreciez ca esti fan Mircea Badea!

| Sperman a răspuns:

O emisiune care din punctul meu de vedere este ok. Dar imi pare rau sa spun asta si aceasta emisiune este copiata de la altii.
In emisiune apar persoane care chiar au talent, care chiar au ce sa arate, dar din pacate sunt si persoane care nu au nici o legatura cu "talentu", unii sunt chiar penibili, altii imi provoaca scarba.
Imi pare rau pentru adevaratele talente fiindca s-au nascut in Romania, aici poti sa ai talent cat vrei fiindca il ai in zadar.
Juriul, din punct de vedere e ok.
Imi place de Mihai fiindca nu accepta toate porcariile, nu-l mai criticati. Mihai nu este rau, Mihai este corect. Este un tip mai exigent dar care stie sa aprecieze adevaratele talente. Nu poti sa spui ca o persoana are talent cand ea e penibila. Bravo Mihai!

| mads a răspuns:

Nu e stupida deloc happy. Argumenteaza.ti si tu raspunsu. de ce zici ca e stupida?happy

| cosmin21 a răspuns:

Nu emisiunea e stupida, unii oameni care se prezinta acolo sunt stupizi.

| Papusicaaaaaa12321 a răspuns:

Emisiunea nu e stupida, chiar deloc, e chiar foarte frumoasa si unii oameni sunt chiar amuzanti dar sunt si unii care chiar nu au ce cauta acolo. dar asta e mai sunt si dinastia :p
deci emisiunea e foarte ok, si foarte vizualizata

| CrazyTeenager a răspuns:

Emisiunea Romanii au talent, este copiata dupa un format promovat in Occident intr-adevar, contine si plasare de produse de catre staff, vin persoane absolut ridicole care au doar scopul de ai amuza pe ceilalti dar in nici un caz sa isi etaleze talentul.
Acestea ar fi motivele pentru care emisiunea Romanii au talent este stupida, cum zicea si Mircea Badea, unii vor sa-l vada pe Costelus cum se stramba, BLAAH, bravo Costelus.

| Bylok a răspuns:

Mie nu mi se pare...fiecare persoana vrea sa demonstreze ca are ceva ce altii nu au, iar acolo este locul ideal.

| virus5381 a răspuns:

Poi ideea este buna dar organizarea... Emisiunea face un profit de cine stie cate milioane de eroru (vorbesc pana la finalul emisiunii) si ei trantesc un premiu de 120 de mii de E... Juriul lasa toti fraierii care nu au ce cauta acolo sa intre. Ca idee este ok organizarea lasa de dorit d anoa ce vrem suntem in ROMANIAA laughing

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu accept. tongue zi-mi un motiv dc sa fie stupida? pentru ca mai intra unu altu afoni sau altele e altceva dar de stupida nu e

| Eileithy a răspuns:

Nu o gasesc stupida. Intr-adevar, sunt persoane care au o parere mult prea buna despre ei si nu fac decat sa pice in penibil prezentandu-se in fata jurului( si nu numai), dar pentru cei ce au potential, este o sansa.

| robywolf19 a răspuns:

Emisiunea devine stupida deseori din cauza juriului! In special din cauza lui Mihai Petre!