| aaaaaaa1 a întrebat:

Vă place emisiunea români au talent?
fundă

Răspuns Câştigător
| DianaDidi95 a răspuns:

DA! Normal ca imi place, foarte muult. Ma uit la fiecare emisiune, iar dupa ce se termmina, mereu ma uit la reluari pe site-ul http://romaniiautalent.protv.ro/, emisiunea aceasta m-a ajutat sa inteleg ca nu sunt doar oameni rai in Romania, sunt si oameni buni care chiar m-au impresionat prin talentul lor! Mi-a placut foarte tare de Adrian Tutu care a cantat "e evinet romanii au talent", cred ca m-am indragostit de melodia aia!
Scuze ca am scris atat de mult, dar iubesc foaaarte tare emisiunea asta si imi place la nebuniE! Gata, nu mai scriu.:">
PS: Abia astept emisiunea din seara aceasta!
Gata am terminat:))
Bafta, si vizionare placuta!

13 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Este o emisiune grozavă unde industria de divertisment are intervenţii minime iar adevăratele talente sunt prezentate natural, necosmetizate, reale şi fără orice altă intervenţie care amăgeşte.
Sunt la fel de reali ca tot ceea ce fac pe scenă, cu tristeţile sau bucuriile personale împărtăşite uneori printre lacrimi şi celor din sală.
Bucurie pentru cei tineri care au viaţa în faţă pentru a demonstra ceea ce pot şi multă tristeţe pentru cei de vârsta a doua care încercând să-şi urmeze visul în tinereţe au fost pe nedrept refuzaţi din cauze independente de voinţa lor, iar timpul rămas nu le mai lasă multe opţiuni talentului recunoscut mult prea târziu.

| NoNameJunior a răspuns:

Da imi place foarte mult pentru ca la aceasta emisiune poti descoperi talente adevarate si cateodata unii concurenti te fac sa te distrezi copios.

| Jessica a răspuns:

Foarte mult! O urmaresc mereu:X:X

Răspuns utilizator avertizat
| Biu a răspuns:

Da.Intradevar prin aceasta emisiune am vazut ca ROMANII chiar AU TALENT!

| dulcikaa a răspuns:

Da

| Deeiutss a răspuns:

Da,e super:X

| AxxyAlexandra a răspuns:

Dalove struck
Emisiunea asta dovedeste ca romanii chiar sunt talentati, ca fiecare are sanse egale de a ajunge departe datorita talentuluihappy
E o emisiune perfecta din punctul meu de vedere, la care merita sa te uiti happy

| BebeStrumf a răspuns:

Xoxo,nu stiti sa respectati parerile celor ce va raspund! De ce ati dat stupid lor? Sunteti asa de ''rai'' incat nu mai sunteti ''buni'' de fel,de a vota cum trebuie?@ʌʅɪɲʌ ɗɾʌʛυƭȥʌ,imi place emisiunea,fiindca ca orice emisiune face sa treaca timpul,si asa cum a spus si @Arthur: ''Este o emisiune grozavă unde industria de divertisment are intervenţii minime iar adevăratele talente sunt prezentate natural, necosmetizate, reale şi fără orice altă intervenţie care amăgeşte. Sunt la fel de reali ca tot ceea ce fac pe scenă, cu tristeţile sau bucuriile personale împărtăşite uneori printre lacrimi şi celor din sală.
Bucurie pentru cei tineri care au viaţa în faţă pentru a demonstra ceea ce pot şi multă tristeţe pentru cei de vârsta a doua care încercând să-şi urmeze visul în tinereţe au fost pe nedrept refuzaţi din cauze independente de voinţa lor, iar timpul rămas nu le mai lasă multe opţiuni talentului recunoscut mult prea târziu.'' asa cahappyabia astept si alte emisiuni,sa vad ce se mai intampla, ce talente mai avem ascunse!happyxoxo, la revedere:*

| Tania a răspuns:

Daa foarte mult pentru ca sunt oameni care unii ma amuza foarte tare, iar altii ma inpresioneazahappy

| alexandra_1890 a răspuns:

Da imi place foarte mult! tipul de data trecuta adrian tutu e foarte tarelove struck

| roxana2002 a răspuns:

Da este foarte amuzat si ma face sa rad foarte mult

| farfalina a răspuns:

Una dintre cele mai bune emisiuni din ultimi ani! :*