| graffiti a întrebat:

Cine e graphician sau are cont pe graphicriver sa imi spuna si mi-ce ce parere are despre proiectele mele. http://graphicriver.net/user/anpop/portfolio
Sa stiu daca sunt cat de cat ok.

3 răspunsuri:
| Iancu_Marin_1987 a răspuns:

Începutul e bun, dar pe Envato trebuie să-i dai bătaie cu lucrul, dacă vrei să ai vânzări. Ți-aș recomanda să încerci diferite și alte direcții.

| graffiti explică (pentru Iancu_Marin_1987):

Cum sa incerc alte directi?

| Iancu_Marin_1987 a răspuns:

Design grafic, web. Eu aș încerca să diverisifc portofoliul, să văd ce se va bucura mai mult de succes. M-aș uita la ce se vinde cel mai bine pe Envato.