| deea_3205 a întrebat:

Cine imi poate recomanda un sport sau ceva ce as putea sa il paracticex volei sau lectii de ceva nu stiu?(o ocupatie)

Răspuns Câştigător
| Lory_1630 a răspuns:

Pai...eu iti dau niste idei:volei,handball,dans,pictura, pian, chitara.

3 răspunsuri:
| Claudia a răspuns:

Daca ar fi sa alegi volei... ai niste " reguli " trebuie sa fi destul de inalta big grin si sa ai sub 16 ani big grin. Niciun club nu te primeste de mare daca nu ai niste ani in spate :p. Cel putin in Bucuresti big grin.

| TeuuuTzzaTtTa a răspuns:

Esti inalta.Fa atletism ca sa faci inaltime.Iti spun eu, cea mai buna alegere.

| TeuuuTzzaTtTa a răspuns:

Nu stiu daca ti-am mai raspuns inca o data da fa atletism (sa faci inaltime) Te pup! E cea mai buna alegere.Esti inalta!