| Linaaaa a întrebat:

Buna! Ma gândesc de ceva timp sa ma apuc de un sport si cred ca volei este cea mai buna varianta pentru mine. Am 17 ani si nu stiu unde as putea sa ma duc. Imi poate da cineva niste recomandari? Sunt din Galați.

5 răspunsuri:
| RoxanaIoana108 a răspuns:

Buna! Nu sunt din galați, nu cunosc locuri pe acolo, însă îți pot spune un lucru:
Da, apucă-te de volei! Un sport mai frumos decât ăsta, pentru mine cel puțin, nu există. Te dezvoltă superb.
Te înalți, ai postura mereu dreapta, deparece trebuie sa stai strict cu privirea in sus pentru a urmati mingea.
Eu am făcut volei la echipa liceului, dar fiind un liceu de prestigiu, un liceu pedagogic, pe langa volei s-au mai facut si fotbal, handbal, oină, tenis si multe altele. Volei-ul a fost singurul spor care mi-a atras atenția.

| Linaaaa explică (pentru RoxanaIoana108):

Mulțumesc mult pentru răspuns! M-ai motivat și mai mult să îmi doresc sa joc.

| ZokoZEW a răspuns:

Salut! Și eu din Galați, te poți apuca de înot la delfinul.(ESTE UNUL DINTRE SPORTURILE CARE ARD CELE MAI MULTE CALORII) și mai ales că înotul lucrează și organele interne

| ZokoZEW a răspuns (pentru ZokoZEW):

Și eu sunt din Galați*

| Linaaaa explică (pentru ZokoZEW):

Nu vreau să fac înot )))