| anonim_4396 a întrebat:

Cine se pricepe la desen-in stil manga ma intereseaza-dar cat mai realist, nu,, caricaturi,,! sa imi faca si mie unul si sa mi-l trim pe mail! pentru cei interesati dati mes privat sa va explic ce vreau in desen! fundaaaaaa... o zi buna!

1 răspuns:
| Adryana_2805 a răspuns:

Poate incerc eu sa-ti fac desenul dar nu ma prea descurc la fete de oameni iar pe TPU nu prea stiu sa navigiez doar mi-am facut cont daca e ca it pot da id meu si vb ady_pisimog big grin