| ghineanamaria a întrebat:

Creioane pitt sau carioci pitt pentru conturul anime ca in acest video:http://www.youtube.com/watch?v=lEEgZf8eRBw&feature=relat ed

Pt cei care stiu:)

1 răspuns:
| MrAngelus a răspuns:

Http://www.amazon.com/gp/product/B000I5HOH4/ref=sr_1_2? ie=UTF8&qid=1300796301&sr=8-2

Mai sunt unele pixuri cu gel, gasesti pe Lipscani sau intr-nu magazin numit "Prichindel" sau "Piticot", nu mai stiu.

Si pe langa acestea, mai exista un set de creioane (6). Creioanele sunt notate HB, 2B, 4B, 6B, 7B, 8B. Pe cutie scrie Softlead pencils - marca STAEDTLER, Mars Lumograph.