| VranceanuTania a întrebat:

Salutare dragi artisti! :D
Ma intrebam ce pot sa folosesc pentru desenele mele.Desenez de ceva timp anime. Iubesc sa fac asta! :) Mai mult Dragon Ball Z si Fairy Tail.
Vreau sa stiu de unde pot lua carioci ca acestea cu care coloreaza acest >youtuber-------https://www.youtube.com/watch?v=kJXMRkRwEzk Nu stiu sigur daca sunt carioci, mi se par markere. -.-'
Si cu ce pot sa dau conturul? Ceva creioane bune si creioane colorate.Si va mai intreb daca pot sa gasesc asa ceva in Buzau. Daca nu poate pot sa le comand de pe net.
Funda pentru cine ma ajuta.As vrea un raspuns deliat.Multumesc!

3 răspunsuri:
| AdyColt a răspuns:

Am vazut la un magazin din Timisoara.

| xAndreea244 a răspuns:

Draga mea, acele caricoci sunt extrem de bune si nu cred ca le gasesti in tara, si nici pe net, sincer imi pare rau ca te-am dezamagit

| VranceanuTania explică (pentru xAndreea244):

Nu este nimic.Stiti ceva asemanator?