| BABYFACE1989 a întrebat:

Salutare, imi puteti spune cu ce se asorteaza pantalonii scurti in carouri alb cu negru si cei in kaki cu galben. fara raspunsuri gen cu alb sau cu galben ca asta imi dau seama si eu.tnx

Răspuns Câştigător
| Juicy a răspuns:

Buna! Langa combinatia de alb si negru poti pune rosu, roz, albastru, portocaliu, absolut orice culoare deoarece alb si negru sunt culori neutre deci nu o sa fi prea incarcata... Kaki-ul apartine stilului "militar". Poti pune ceva sunbtire din blug, stii cum se poarta acum camasile comode din blugi( ar veni f bine) sau poti pune nuante de maro, rosu, negru care merge la orice si crem, bej... Sper ca te-am ajutat. FUNDA?