| camelia17 a întrebat:

Cum as putea comanda de pe e-bay?
am nevoie de niste coloranti alimentari gel de la wilton si nu pot sa comand pentru ca imi trebuie nu stiu ce cod, cont sau ce, de pe card dar am bagat si nu merge. POATE CINEVA SA IMI EXPLICE PAS CU PAS CUM SA FAC? multumesc

Răspuns Câştigător
| felixbbimage a răspuns:

Cardurile obisnuite nu sunt recunoscute de ebay, stii acelea de salarii samd, pentru ca au si pe verso mentiunea ca sunt valabile doar in Romania.Trebuie sa iei legatura cu banca si-ti spun ei ce fel de card trebuie sa-ti faci. Din pacate suntem mult in urma lor...

1 răspuns: