| camelia17 a întrebat:

Buna,cine stie de unde as putea comanda coloranti gel alimentari de la WILTON in afara de lumea basmelor(e al naibii de scump, deci nu ma lasa inima) si e-bay( cardul care il am nu e valabil in afara romaniei si nu merge fara). alta solutie?!

Răspuns Câştigător
| merion35 a răspuns:

Buna! Eu am descoperit un loc, in comparatie cu altii, ieftin, si sunt multumita! Aici poti cumpara online orice ustensile, coloranti...mult mai ieftine decat pe lumea basmelor....se numeste cofetarul istet.Adresa http://www.cofetarulistet.ro/coloranti-alimentari.C am tarziu ti am vazut intrebarea dar sper ca ti am fost de folos!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiu de la Dr. Oetker.