| Zeficsiki a întrebat:

Cum aș putea deveni actrița dacă am 12 ani?

7 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Esti deja actrita la parinti big grin
Si eventual poti sa urmezi (la18 ani) o facultate de actorie. Pana atunci te poti axa pr literatura contemporana.

| FaraNumePls a răspuns:

Nu vreau sa ți spulber visurile dar ai nevoie de o școală, aia normala plus niște cursuri de actorie.

| stefan1993ful a răspuns:

Astepti pana la 20... dar că actriță!

| Daniel323 a răspuns:

Esti deja actrita.
Trebuie doar sa mai joci in ceva filme.

| împreunăfacembine a răspuns:

Hei,

Pentru a deveni actriță va trebui să urmezi o facultate în domeniu sau să urmezi câteva cursuri de actorie. Până atunci te poți înscrie la teatru.

Zi faină!

| Datcu_Mihaela_1973 a răspuns:

Trebuie aa te duci la scoala de actorie.Din cate stiu eu liceul Dinu Lipatty are si scoala care se numeste la fel si te poti duce acolo, dar ca sa intri trebuie sa dai niste probe.
1.Muzica(voce,instrument)
2.Literatura
3.Sa inveti un scenariu in 5 minute si dupa sa il prezinti. Daca esti admisa bine daca nu mai incerci.Eu am intrat in Lipatty din a 4 incercare.Vezi ca sunt 24/24 de locuri.

| Dalmore a răspuns:

Participă la castinguri. Dar în general trebuie să ai părinți cu bani și relații.