| Mihala_Ioana_1961 a întrebat:

Cum as putea deveni actrita chiar imi doresc de cand eram mica stiam ca asta voi fi

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Fa un liceu de arte si apoi, mergi la facultate - sectia de actorie!

| Surtulecs a răspuns:

Buna! Pentru a-ti atinge dorinta te poti inscrie la un curs de teatru autorizat din propriul oras (daca exista) sau de prin apropiere, contra cost. Ai un numar mare de sedinte unde te invata tainicele actoriei si multe altele. Poate vei participa si la concursuri pentru experinta si de ce nu anumite premii. Zic si eu...

Sper ca te-am ajutat!