| HoopaScz a întrebat:

Cum pot invata sa desenez aproape artisti ca desenez binishorutz\
love struck fundita

Răspuns Câştigător
| benunix a răspuns:

Ma bucur ca gasesc inca o corinutza(asa ma numesc si eu)pasionata de desen...pai munceste mult si daca ai talent si vointza o sa reusesti:*Incearca sa inveti de la cei mai bunismug. Succes!

6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Cu multa rabdare si practica zilnica daca iti permite timpul.
Bafta!winking

Răspuns utilizator avertizat
| AlexandraR a răspuns:

E nativ, nu poti învăța să desenezi artiști, în orice caz, uităte la niște tutoriale ( http://www.youtube.com/watch?v=-Rs56UbudkE&feature=related )

| Allie a răspuns:

happy Cu multa rabdare. Trebuie doar sa ti placa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e greu trebuie doar sa-ti placa si sa ai rabdare eu de exemplu asa fac tot timtul...deci bafta multa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu incerc cu multa rabdare vei reusi asa fac si eu...
Noroc!