| izuka68 a întrebat:

Unde pot invata sa desenez frumos >?

4 răspunsuri:
| Deiiiiia a răspuns:

Buna kiss
Poti desena frumos doar daca ai taletwinking. ca sa.ti dai seama daca ai talent incearca niste cursuri de desen cu niste profesori profesionisti happy> Eu sunt. la liceul de arte.happy, clasa de desenhappy. daca vrei iti pot lasa ai`ul meu ca sa-mi arati niste desene de ale tale si sa le discutam happy. kiss
Mai vb.kiss.
Succes! happy. daca vrei id`u meu da.mi un mesaj pe privat kiss
Fundaa?batting eyelashes puppy dog eyes

| linux996 a răspuns:

Totul se invata la scoala. Insa numai daca ai talent deoarece nu multi au acest talent de a desena

| Silverro a răspuns:

Incearca ghidurile alea de pictura care au aparut acum.se gasesc la orice chiosc de ziare.