| emilia123 a întrebat:

Cum sa ma pregatesc pentru o auditie? Ce sfaturi aveti pentru mine, astfel incat sa nu dau gres, sa am vreun trac sau mai stiu eu ce ma mai apuca pe acolo? De la emotii am si dureri de burta si simt nevoia sa ma duc la toaleta din 2 in 2 minutelaughing

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să mergi și să începi să cânți. Atunci o să dispară emoțiile. Emoțiile îți vor aduce succes. Cei mai mari artiști până intră în scenă pățesc ca tine. Fără emoji care se bâțăie, că mă zăpăcesc.