| HereToHelp123 a întrebat:

Simt nevoia de o schimbare. La aspect,la comportament,nu stiu... efectiv, sa simt ceva diferit la mine. Sfaturi?

Răspuns Câştigător
| OldSoul a răspuns:

Poti sa iti schimbi look-ul, mentalitatea, prieteni, alege ce nu iti place la tine si schimba acel "domeniu".

6 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Informeaza-te putin in legatura cu schimbarile pe care vrei sa le faci, ce beneficii si ce consecinte vor lua nastere, apoi incepe sa aplici si aprofundeaza din mers, corecteaza eventualele erori in functie de rezultatele care apar si dupa o informare mai amanuntita.

| RAY a răspuns:

Ai vrea sa vezi documentare sa citesti o carte pentru o scimbare?
http://dezvoltarea-personalitatii.blogspot.ro/

| RAY a răspuns:

Sa imi spui daca te-a ajutat cu ceva documentarele alea,sfaturiile nu schimba omul draga sa stii asta,omul nu se schimba ca citeste ce scrie cineva pe TPU,scimbarea vine greu din interior doar mintea ta poate sa te scimbe atat,scimbarea nu vine daca citesti o carte, vezi un documentar nu, trebuie sa vrei, sasi doresti acest lucru, trebuie sa stii daca te scimbi in bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La comportament ţine de ce vrei tu, însă fizic ai putea să îţi faci breton, să te tunzi, să îţi faci şuviţe, să porţi brăţări, cercei sau să încerci coafuri noi.

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Care e imaginea pe care o ai in cap si ai vrea sa o suprapui peste imaginea ta actuala? Daca e sa ai picioare frumoase te duci la sala, daca e sa fii fericita trebuie sa fii inconjurat/a de persoane hazlii si vesele, si stuff like that.

| USENQMENO a răspuns:

Schimbarea vine din interior.
Schimba-ti interiorul prima data și vei vedea ca te vei schimba și fizic.