| alinlovin4 a întrebat:

Cum sa vad cu cine sunt repartizat la liceu pe site-ul www.edu.ro, vreau mai detaliat (toata clasa)

2 răspunsuri:
| DdDiX a răspuns:

Pe edu.ro nu vei vedea NICIODATA repartizarea pe clase.
Repartizare pe clasa se va face abia pe la inceputul lunii septembrie si listele cu elevii repartizati vor fi afisate la liceul la care ai fost repartizat, sau pe site-ul acelui liceu (depinde de liceu).
Deci te poti duce sa vezi sa vezi clasa in care esti la sfarsitul lunii august-inceputul lunii septembrie.
Sper ca te-am ajutat.:*

| FaraNume1249 a răspuns:

Http://admitere.edu.ro/RapoarteCautare.aspx
1.Selectezi judetul si iti scrii numele si prenumele.
2.Ca sa iti vezi clasa, dai click pe profilul la care esti din dreptul numelui tau.
3.Ca sa vezi alta clasa de la acelasi liceu dai click pe liceul din dreptul numelui tau si iti vor aparea mai multe profile.
Ex: Stiinte sociale -28 (locuri)
Dai click pe "28" si ii vezi pe toti cei de la profilul respectiv.
Funda?>.