| Kida_5763 a întrebat:

Pe ce site pot sa intru ca sa aflu la ce liceu a fost repartizat cineva in clasa. a IX-a? Multumesc!

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Repartizarea computerizata se face in 12 iulie, abia dupa aceea o sa fie publicate repartizarile. Numai bine!

2 răspunsuri:
| addyy a răspuns:

Dai click pe link-ul asta : http://prep-adm2011.cloudapp.net/Default.aspx si alegi judetul in care se afla liceul apoi selectezi liceul la care ti-ai pus optiunea/optiunile (in stanga butonul de vizualizare-acei ocheri;)).Ti-am dat o scurtatura pe siteul de la edu, dar numai dp ce se face repartizarea poti sa il folosesti. :)
Bafta!