| alinlovin4 a întrebat:

Dupa ce am vazut unde am fost repartizat ce trebuie sa fac. Vreau ceva mai detaliat, va rog, funda.

Răspuns Câştigător
| Reek54 a răspuns:

Ai timp, intre 16 si 26 iulie trebuie sa te duci la liceul la care ai fost repartizat sa depui dosarul, dosarul trebuie sa contina : cererea de inscriere, care ti se da de la liceu si pe care trebuie s-o completezi, apoi copii legalizate dupa certificatul de nastere si cartea de identitate (daca este cazul), adeverinta cu notele si media generala obtinute la Evaluarea Nationala din clasa a VIII-a, foaia matricola pentru clasele V-VIII, de la scoala, si fisa medicala.

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Incepand de maine si pana in 26 iulie trebuie sa te inscrii la liceul respectiv. Numai bine!

| pwp a răspuns:

Trebuie sa te duci la liceul unde ai fost repartizat pentru a te inscrie.

| Kerli a răspuns:

Ai timp sa mergi sa-ti depui dosarul la liceul respectiv din 16 pana in 26 iulie
dosarul cuprinde : cererea de inscriere, copie legalizata dupa buletin si/sau certificat de nastere, adeverinta cu notele la evaluare, foaia matricola pentru clasele V-VIII( aceste doua sigur le-ai primit de la scoala) si fisa medicala

| dididedediu a răspuns:

Pai eu cand am vazut unde am fost repartizata am mers la liceu si m-am inscris..trebuie sa scrii nr de telefon numele nr de telefoane al parintilor..depinde la ce profil esti..pe mine m-a pus sa scriu daca stiu engleza si franceza..nu ii greu..trebuie sa completezi doar niste foi.da oricum iti explica profesorii care is acolo

| SalutBunaLarevedere a răspuns:

Detaliile ar trebui sa le afli de la scoala unde ai fost. Dirigintele trebuie sa iti spuna exact ce trebuie sa faci si cum.

| Sori a răspuns:

Trebuie sa te duci la scoala ta sa-ti iei dosarul si sa te duci la liceul unde ai fost repartizat si sa'l depui happy