| insanelove a întrebat:

Ce va place cel mai mult la sarbatorile de iarna?

Răspuns Câştigător
| Mihαelα a răspuns:

Imi place absolut tot, dar cel mai mult imi place atmosfera de sarbatoare, luminile multicolore ce impodobesc intreg orasul, mirosul intepator al bradului din casa big grin imi place sa fac cadouri celor dragi si sa primesc cadouribig grin si desigur imi place ca sarbatorile de iarna ne aduc mereu un dar : zapadaaa! asta ma fascineaza si mai tarebig grinbig grinbig grin

5 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Sall. Absolut totul, inclusiv cadourile. Pa

Stefan
| Stefan a răspuns:

Îmi place atmosfera de iarna si felul cum asteptam pe Mos Craciun sa intre in fiecare casa prevestind venire noului an.

| Biencush a răspuns:

Normal ca primele pe lista sunt cadourile... dar chiar daca nu ii dam atata importanta, spiritul Sarbatorilor! E asa frumos cand e casa ornata toata, vezi lumini la toate ferestrele si bucurie peste tot, copii la colindat, zarva, goana dupa cadouri, momentul in care se imacheteaza cadourile, cand se desfac, cand simti surpriza si apoi o citesti si pe fata celor dragi...cand e toata familia adunata in jurul bradului, a mesei, cand toti decid ca trebuie sa fie mai buni, ma fericiti!

| cristime a răspuns:

Tot.

| lili_5924 a răspuns:

Cadourile :X. si spiritul. te simti alfel iarna si mai ales de Craciun :X!