| andreeicritian a întrebat:

Daca fac facultete de actorie in America am sanse sa devin actor?

6 răspunsuri:
| Nolkyz a răspuns:

Şi în România poţi face o facultate de actorie şi ajungi actor. Bănuiesc că tu vrei să ajungi un star, vedetă, alea alea. E o chestie enervantă. Multă lume vede actorul, o vedetă, super-star etc. Poţi fi actor şi să mori de foame...

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă ajungi în America, da.
Dacă nu, nu.

| Elvina a răspuns:

Desigur. Daca faci actorie si oriunde in lume poti ajunge actor.

| nowar a răspuns:

Poti face oriunde facultatea de actorie dar catgoric poti ajunge actor chiar si in America raised eyebrows

| JungleHell a răspuns:

Nu conteaza unde ai facut-o trebuie sa demonstrezi ca ai invatat si stii sa faci ceva din ea.

| Gheorghian_Edouard_1994 a răspuns:

Ca să fii actor n-ai nevoie de studii cât de talent.Te sfătuiesc să încerci să faci cursurile în ţară. Avem regizori excepţionali ca Nae Caranfil sau Cristi Puiu.