| Otto2014 a întrebat:

Daca-mi doresc sa devin actor, cum pot sa incep?
Adica unde vad cereri de actori?
Sunt doar curios, nu ca as avea sanse

4 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Facultatea de actorie laughing
Cereri? Pai ar trebui tu sa te bag prima data sa dai bani, sa te implici astfel incat sa te faci cunoscut. Dupa o sa vina si cererile.

| Idkidk a răspuns:

La facultatea de actorie, nu? happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Faci facultatea de actorie si dupa aceea iti cauti tu de munca cum isi cauta orice student cu facultate. La un teatru daca fac angajari.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ți-aș sugera să începi cu teatrul. Teatrul este și va fi mult mai avansat decât actoria din filme. Înscrie te într-o trupă și participă la piese. Începi cu greul pentru a avea succes la ceva mai ușor iar dacă te va remarca vreun scenarist, regizor, va fi norocul tău. N-am nici cea mai mică experiență în domeniu, doar am sugerat ceva. Dar gândește te bine, actorii nu sunt cei mai bine plătiți. Amatorii...