| AnyAda a întrebat:

Daca Michael Jackson ar fi in viata si ati avea ocazia sa il intalniti, ce l-ati intreba? Cel mai inspirat raspuns primeste funda!happy

Răspuns Câştigător
| Ivonaa a răspuns:

Who's Bad?

22 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

L-as intreba ce muzica asculta in timpul liber.

| radu75 a răspuns:

Dc a renuntat la ideea de a ramane negru si dc a vrut prin diverse tratamente si alte tampenii sa si faca tenul alb. cam atat in rest, l as felicita pentru toata cariera si toate pisele super pe care le a avut! nimeni nu va mai avea succesul lui cred ca nici in 2o de ani de acum incolo. nu vede ti ca trupele sau artistii din ziua de azi sunt pe val 5-6 luni max un an doi dupa care dispar, el insa a stat vreo 20 de ani in topuri!

| RyGoLeTa a răspuns (pentru radu75):

Nu a vrut el sa fie alb ci a avut vitiligo uite aici link:
http://www.youtube.com/watch?v=jHJUbVF1Vsg

| RyGoLeTa a răspuns:

Buna!
L-as intreba de ce l-a ales pe doctorul ala in loc sa se duca la un templu sa se vindece.I-as spune ca il iubesc si ca as vrea sa invie sa cante iar.I-as mai spune si ca daca voi putea o sa duc visul lui mai departe. sad

| AnyAda explică (pentru RyGoLeTa):

Din raspunsul tau imi dau seama ca si tu esti fan Michael Jackson. Dar nu inteleg ceva: de ce s-ar duce la un templu sa se vindece?

| RyGoLeTa a răspuns (pentru AnyAda):

Da sunt, pentru ca el era bolnav si avea insomnie cronica, de aia lua Propofol si medicamente... Daca se ducea la templu undeva in china, Japonia etc poate avea o cale spre vindecare si numai avea nevoie de medicamente. Multi oameni nu stiu ca el a suferit a fost bolnav tot ce isi dorea era sa doarma... sad

| xXdoareuXx a răspuns:

Sicncer l-as intreba de ce si-ar risca viata cu mii si mii de tratamente pentru a deveni alb. lumea l-ar fi iubit si negru. are o voce de milioane.

| AnyAda explică (pentru xXdoareuXx):

Nu a vrut el sa devina alb. A avut o boala de piele numita vitiligo.

| RyGoLeTa a răspuns (pentru AnyAda):

Ma bucur ca ai aflat si dai mai departehappy Un an nou fericit!

| AnyAda explică (pentru RyGoLeTa):

Este cumva o ironie? Sa stii ca nu am aflat de la tine, daca asta vrei sa insinuezi. Stiam de ceva vreme.

| para001 a răspuns:

Mori da.te dracu

| skirlex a răspuns:

L-as intreba cum face moonwalk asa bine big grin

| Lydia28 a răspuns:

De ce se tinea mereu de 'zona cu pricina' in dansurile lui!

| Juiana a răspuns:

De ce dorea sa devina alb?

| RyGoLeTa a răspuns (pentru Juiana):

Nu vroia sa fie alb.
Avea o boala de piele.

| BMTHMada a răspuns:

De ce sa ne gandim la asta cand avem alte treburi?

| serau999 a răspuns:

Las intreba cum sa simtit in primul lui concert. Funda?

| funnyboy a răspuns:

Ba tu na-i murit cum de ai tupeu sa mai fii in viata?

| FloryB a răspuns:

Stiati ca marele rege pop avea probleme financiare inainte sa moara? El era nevoit sasustina turneul care era programat desi se simtea extenuat!

| AnyAda explică (pentru FloryB):

Uite un lucru pe care nu il stiam. Multumesc pentru informatie! happy

| FloryB a răspuns (pentru AnyAda):

Nu ai pentru ce!big grin

| IndiaHawaii a răspuns:

Regreti ceva din toate cele faptuite in aceasta lume a greselilor premature?!