| Lenkutza a întrebat:

Dati-mi va rog idei, cine crede in mos craciun. dau dunda

Răspuns Câştigător
| Lenytza a răspuns:

Eu cred in mos craciun pentru ca aduce daruri si ru trebuie sa crezi

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am crezut pana acum vreo 2 ani laughingdar am aflat de fapt unde sunt cadourile si de la cine sunt (parintii)laughing

| denysa9 a răspuns:

Eu am crezut pana anul trecut dar sa fiu sincera deje nu mai sunt de ''mos craciun'' deci nu cred dar nu va zic voua celor care cred sa nu mai creada fiecare va descoperi ca nu exista pana la urma.

| alina_8384 a răspuns:

Uite, am niste colegi la scoala care credeau in mos craciun si mereu cand ii auze am ma enervau la culme asa ca l am intrebat pe profu de romana daca exista si el a spus ca nu