| ancutza_4814 a întrebat:

Dau funda si tot ce se da.
1.Alegeti o persoana din localitatea voastra care se afla intr-o pozitie importanta in ierarhia sociala si realizati o scurta caracterizare a ei.(primar, presedinte de consiliu judetean, cosilier)
2.Alcatuiti portretul candidatului ideal la o functie de conducere in stat.Precizati insusirile pe care le considerati cele mai importante pentru. aceste functii si explicati alegerea voastra.(presedinte, prim-ministru, ministru, deputat, senator, judecator, presedinte al camerei deputatilor.)

1 răspuns:
| corolav a răspuns:

Păi de ce nu faci tu treaba aceasta?