| DdoarEuuu a întrebat:

Alcatuiti portertul candidatului ideal la o functie de conducere in stat. Precizati insusirile insusirile pe care le considerati cele mai imortante si alegerile voastre.

FUNDA, perntru cine ma ajuta!

1 răspuns:
| WhiteLover a răspuns:

Sa fie serios,sa tina cu populatia,sa isi dezvolte si sa-si puna planurile in aplicare,sa ofere conditii de trai cat mai bune, sa duca statul la un nivel mai avansat, sa dezvolte fabricile, inteprinderile, sa sprijine nevoile oamenilor...bine,le pui tu in propozitii happy